Instruktorzy

BRIAN FENTRESS


Dr BrianPierre Fentress to międzynarodowy artysta, trener wokalny, dyrygent, autor tekstów, producent i pedagog.

W 2014 roku ukończył studia doktoranckie na Akademii Muzycznej w Gdańsku w zakresie Dyrygentury Artystycznej, a w 2020 roku uzyskał tytuł doktora habilitowanego w zakresie wokalistyki na Akademii Muzycznej w Łodzi. W 2017 roku BrianPierre wziął udział w 8. edycji programu The Voice of Poland, którą zakończył jako finalista.


BrianPierre ma ponad 25-letnie doświadczenie w występowaniu i nagrywaniu dla nagradzanych i znanych artystów, takich jak Kirk Franklin, Fred Hammond, Israel Houghton, Lyle Lovett, Cece Winans, Donnie McClurkin, Hezekiah Walker, Kim Burrell, Mino Cinelu, KAYAH, Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Marysia Sadowska, Katarzyna Cerekwicka, Mietek Szcześniak, Piotr Cugowski, TGD, Sound & Grace i OZD.


Jest autorem i producentem kilku projektów, w tym swoich aktualnych singli : Temporary Love, I Give Up oraz On My Way. Jego projekty EP i LP obejmują: Live at the Rock Opera Praha (feat. Maranatha Gospel Choir) - który został zaadaptowany na ścieżkę dźwiękową do aktualnie trwającej muzycznej produkcji teatralnej - Nebesa, Lighthouse LIVE (feat. Regeneration), I Am Regeneration (EP), Gospel Joy LIVE oraz To On (feat. Gospel Joy).


Obecnie podróżuje po całej Europie prowadząc warsztaty wokalne. Jest oddany tworzeniu zmieniających życie doświadczeń muzycznych. Zawsze, gdy Brian jest obecny można być pewnym, że będzie to wysokiej jakości i podnoszące na duchu wydarzenie.

ALICJA ANDREJCZUK


Wokalistka, śpiewa od 4 roku życia. Z muzyką gospel związana od 12 roku życia.

Od 2016 roku była chórzystką i solistką w katowickim chórze Gospel Sound, w 2018 roku pełniła w nim także funkcję dyrygentki. Razem z Gospel Sound występowała w Bottrop na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gospel.

Od 2018 roku jest wokalistką w zespole Tree of Sounds. W 2018 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu „Śpiewajmy Razem. All Together Now”.
Była instruktorem podczas 4. oraz 5. Katowickich Warsztatów Gospel, a także XXI Międzynarodowych Warsztatów Gospel w Przemyślu.

Od 2021 roku tworzy z Arturem Wypichem duet dWA.
Od 2023 roku dyrygentka chóru gospel God's Property.

Współpracowała z wieloma artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej takimi jak: Gabriela Gąsior, Katarzyna Gärtner, Wayne Ellington, Colin Williams, Colin Vassell, Brian Fentress, Kieron Bygraves, Zbigniew Wodecki, zespół DŻEM, DeocentriCity.