Instruktorzy


ALICJA ANDREJCZUK

Wokalistka, śpiewa od 4 roku życia. Z muzyką gospel związana od 12 roku życia.

Od 2016 roku była chórzystką i solistką w katowickim chórze Gospel Sound, w 2018 roku pełniła w nim także funkcję dyrygentki. Razem z Gospel Sound występowała w Bottrop na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gospel.

Od 2018 roku jest wokalistką w zespole Tree of Sounds. W 2018 roku wzięła także udział w pierwszej edycji programu „Śpiewajmy Razem. All Together Now”.

Była instruktorem podczas wielu warsztatów gospel (m.in. 4. oraz 5. Katowickich Warsztatów Gospel, a także XXI Międzynarodowych Warsztatów Gospel w Przemyślu, 1. Warsztatów Gospel „Joyful Noise”, XII Warsztatów Gospel w Soli, 1. Festiwalu Gospel w Oświęcimiu czy VII Warsztatów Gospel Kids w Głogowie).

Od 2021 roku tworzy z Arturem Wypichem duet dWA.

Od 2023 roku dyrygentka chóru gospel God's Property. W tym samym roku została instruktorką katowickiego oddziału Szkółki TGD.

W kwietniu 2024 roku prowadziła warsztaty "Gospel (až) na dřeň" w Pilźnie (Czechy).

Współpracowała z wieloma artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej takimi jak: Gabriela Gąsior, Wayne Ellington, Colin Williams, Colin Vassell, Brian Fentress, Kieron Bygraves, David Daniel, Zbigniew Wodecki, zespół DŻEM, DeocentriCity.

GABI GĄSIOR

Wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu, dyrygent chóralny. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show “Bitwa na głosy” w drużynie braci Golec. Muzyką zajmuje się od dziecka. Podróż z gospel rozpoczęła w wieku 14 lat w Przemyskim Chórze Gospel i trwa ona do dziś. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie”(2014), płytę świąteczną „Narodził się Jedyny Król” (2015), Album GGduo „Moja Cisza”, który wydała wraz z mężem w 2020 roku oraz najnowszy projekt NIEBO (2022), który zawiera 15 autorskich piosenek nagranych podczas live-sesji (zarówno audio jak i video) w pond 20-osobowym składzie.

Występowała w opolskim amfiteatrze podczas koncertu Super Debiuty 2014 poświęconego twórczości Czesława Niemena wykonując utwór „Obok nas”. Przygotowała oraz poprowadziła chór ŚDM w Koncercie „Credo In Misericordiam Dei” pod kierownictwem Adama Sztaby, podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016r. Podczas koncertu wykonała również m. in swój utwór „Słudzy Pańscy Chwalcie Pana”. Była jedną z solistek w świątecznej trasie koncertowej widowiska muzycznego „Betlejem w Polsce” w 2020r. W 2023r została zaproszona aby zaśpiewać m.in swój utwór podczas Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie.

Współpracowała m.in. z Adamem Sztabą, Beatą Bednarz, Kubą Badachem, Krzysztofem Antkowiakiem, Andrzejem Lampertem, Golec uOrkiestrą. Na codzień koncertuje z własnym repertuarem wraz z zespołem HolyNoiz oraz GGDuo, współpracuje z chórami gospel, prowadzi warsztaty muzyki gospel w kraju i za granicą.