Pierwszy instruktor!


Pierwszym instruktorem tegorocznych warsztatów będzie nikt inny jak nasza Pomysłodawczyni oraz Główny Koordynator Warsztatów - Alicja Andrejczuk! ❤️


Alicja Andrejczuk - wokalistka, śpiewa od 4 roku życia. Z muzyką gospel związana od 12 roku życia.


Od 2016 roku była chórzystką i solistką w katowickim chórze Gospel Sound, w 2018 roku pełniła w nim także funkcję dyrygentki. Razem z Gospel Sound występowała w Bottrop na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gospel.


Od 2018 roku jest wokalistką w zespole Tree of Sounds. W 2018 roku wzięła także udział w pierwszej edycji programu „Śpiewajmy Razem. All Together Now”.


Była instruktorem podczas wielu warsztatów gospel (m.in. 4. oraz 5. Katowickich Warsztatów Gospel, a także XXI Międzynarodowych Warsztatów Gospel w Przemyślu, 1. Warsztatów Gospel „Joyful Noise”, XII Warsztatów Gospel w Soli, 1. Festiwalu Gospel w Oświęcimiu czy VII Warsztatów Gospel Kids w Głogowie).


Od 2021 roku tworzy z Arturem Wypichem duet dWA.


Od 2023 roku dyrygentka chóru gospel God's Property. W tym samym roku została instruktorką katowickiego oddziału Szkółki TGD.


W kwietniu 2024 roku prowadziła warsztaty "Gospel (až) na dřeň" w Pilźnie (Czechy).


Współpracowała z wieloma artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej takimi jak: Gabriela Gąsior, Wayne Ellington, Colin Williams, Colin Vassell, Brian Fentress, Kieron Bygraves, David Daniel, Zbigniew Wodecki, zespół DŻEM, DeocentriCity.

Komentarze