Kolejna wspaniała informacja!


Ogromnie się cieszymy, że w końcu możemy się z Wami podzielić tą informacją!
Naszym drugim instruktorem będzie wspaniała Gabi Gąsior!!! 😍


Gabriela Gąsior - wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu, dyrygent chóralny. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show “Bitwa na głosy” w drużynie braci Golec. Muzyką zajmuje się od dziecka. Podróż z gospel rozpoczęła w wieku 14 lat w Przemyskim Chórze Gospel i trwa ona do dziś. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie”(2014), płytę świąteczną „Narodził się Jedyny Król” (2015), Album GGduo „Moja Cisza”, który wydała wraz z mężem w 2020 roku oraz najnowszy projekt NIEBO (2022), który zawiera 15 autorskich piosenek nagranych podczas live-sesji (zarówno audio jak i video) w pond 20-osobowym składzie.

Występowała w opolskim amfiteatrze podczas koncertu Super Debiuty 2014 poświęconego twórczości Czesława Niemena wykonując utwór „Obok nas”. Przygotowała oraz poprowadziła chór ŚDM w Koncercie „Credo In Misericordiam Dei” pod kierownictwem Adama Sztaby, podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016r. Podczas koncertu wykonała również m. in swój utwór „Słudzy Pańscy Chwalcie Pana”. Była jedną z solistek w świątecznej trasie koncertowej widowiska muzycznego „Betlejem w Polsce” w 2020r. W 2023r została zaproszona aby zaśpiewać m.in swój utwór podczas Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie.

Współpracowała m.in. z Adamem Sztabą, Beatą Bednarz, Kubą Badachem, Krzysztofem Antkowiakiem, Andrzejem Lampertem, Golec uOrkiestrą. Na codzień koncertuje z własnym repertuarem wraz z zespołem HolyNoiz oraz GGDuo, współpracuje z chórami gospel, prowadzi warsztaty muzyki gospel w kraju i za granicą.

Komentarze